دنیل والتر اسکات (Daniel Walter Scott)

دنیل والتر اسکات (Daniel Walter Scott): به اشتراک گذاشتن چیزی است که من هستم، و تدریس جایی است که در بهترین حالتم هستم، زیرا من در هر دو طرف این معادله بوده ام، و دریافت آموزش های مفید راه معنادار من برای عضویت در جامعه خلاق است.

من مدت زیادی را صرف تماشای یادگیری و آموزش دیگران کرده ام تا نحوه کارم با شما را اصلاح کنم تا کارآمد، مفید و مهمتر از همه به یاد ماندنی باشم. من می خواهم آنچه را که به شما نشان داده ام به آینده ای روشن منتقل کنید.

من یک همسر (یک دختر دوست داشتنی ایرلندی) و فرزندان دارم. من در بسیاری از مکان‌ها زندگی و کار کرده‌ام (همانطور که کیوی‌ها تمایل دارند) – اما بیشتر ۱۴ سال خلق و تدریس من یک موضوع مهم داشته است: همراهی دیگران برای سوار شدن در حالی که همه ما سعی می‌کنیم دنیا را با داستان‌هایمان تغییر دهیم. . ، زحمات عشق و هنر ما.

من یک مدرس معتبر Adobe (ACI) در ایرلند هستم. من همچنین یک متخصص Adobe Certified (ACE) هستم و دوره آموزشی Adobe Certified Associate (ACA) را گذرانده ام. و من فقط Adobe کار نمی کنم. به یاد داشته باشید، رسانه یک اصطلاح بسیار گسترده است – دیجیتال مرزها را منفجر کرد، بنابراین همه ما دائماً در حال یادگیری هستیم.

من بیش از 14 سال است که تدریس می کنم. من از یک طراح رسانه و تولید کننده محتوا آمده ام – بنابراین می دانم که شما در حال حاضر دقیقا در کجا هستید. من اونجا بودم. من عاشق این چیزها هستم چاپ، نشر دیجیتال، وب و ویدئو. من می توانم ببینم که چگونه همه چیز به هم وصل می شود. و من می توانم ببینم که چگونه می توانیم آن ارتباطات را به اشتراک بگذاریم.