CGPARS

معرفی وب سایت آموزش سی جی پارس CGPARS

وب سایت آموزشی فروشگاهی سی جی پارس بزرگترین مرجع آموزشهای ساخت فیلم و انیمیشن ، گرافیک و معماری و ارائه دهنده خدمات و محتوای آموزشی ویدئویی در ایران که با گردهم‌‌‌آوری منابع قدرتمند زبان اصلی و برجسته بدنبال خلق ارزش برای ذینفعان خود می باشد.

سی جی پارس دارای بیشترین و کاملترین مجموعه های آموزشی از بزرگترین موسسات آموزشی دنیا می باشد  . هدف این مجموعه بالا بردن سطح آموزشی علاقمندان به دنیای فیلمسازی و انیمیش ، سازندگان بازی های رایانه ای ، گرافیستها و معمارها و طراحان دکوراسیون می باشد و بر آن است که با دسترس قرار دادن ابزار کار هنرمندان گامی مهم در توسعه و پیشرفت این صنایع در کشور عزیزمان داشته باشد .

داستان CGPARS

سی جی پارس با نام لاتین CGPARS – مخفف COMPUTER GRAPHIC PARS به معنی گرافیک کامپیوتری پارس توسط آقای کاظم سرلک در سال 1395 راه اندازی گردید . ایشان با جمع آوری و آرشیو کلیه محصولات آموزشی شرکت های معتبر از سال 2001 به بعد و در حال حاضر با بروز ترین آموزشها ، فایل های لایه باز وکتور ، تکسچر ها ، مدل های معتبر 3 بعدی و … در خدمت کلیه علاقمندان این هنر خواهد بود . 

کار CGPARS چیست؟

این وب سایت به دلیل ماهیت آموزشی و کاربردی بودن محتوای آن مورد توجه اکثر شرکت ها و استدیو های فیلم سازی و انیمشن سازی و سازندگان بازی های رایانه و هنرستان ها و دانشگاهها است و بر این اساس آماده همکاری با هنرجویان خواهد بود.

تفکر CGPARS

اگر تا اینجا پیش رفته اید ، بدنبال بالاترین کیفیت آموزش CG هستید تا به شما در تبدیل شدن به بهترین هنرمند که می توانید کمک کنید. ما برای کمک اینجا هستیم.

آموزشهای سی جی پارس مناسب افرادی است که تمایل دارند به صورت غیر حضوری و بدون حضور فیزیکی در کالج و موسسات آموزشی آموزش ببینند . در واقع به دلیل شرایط بد آموزشی به دلیل شیوع ویروس کرونا نیاز به آموزش از طریق فیلم ها و محتوای آموزشی بیشتر  احساس میشود  در واقع ، ما درک می کنیم که همیشه نمی توان در دانشگاه تحصیل کرد.

ما با در دسترس قرار دادن هزاران ساعت آموزش ویدئویی –  به صورت 24 ساعته و 7 روزه از هر نقطه از ایران  در دسترس است.